Gyokuro Green Tea

POZNAJ SKŁADNIK

Zielona herbata Gyokuro

POZNAJ SKŁADNIK

Zielona herbata Gyokuro

Opis

Overview

Potrzeby skóry
· linie i zmarszczki
· ziemista cera, nierównomierny koloryt skóry
· podrażniona skóra

Jak będzie opisany w składzie produktu
Camellia Sinensis Leaf Extract

Dlaczego skóra potrzebuje tego składnika
Zielona herbata posiada mnóstwo właściwości, obejmujących kofeinę, przeciwutleniacze i aminokwasy, które łagodzą stan podrażnionej skóry. Właściwości kojące zmniejszają podatność skóry na uszkodzenia, przywracając promienną i gładką cerę.

Okiem badaczy z laboratoriów Clinique
Zielona herbata Gyokuro jest zbierana ręcznie w Japonii, co pomaga w pełni wykorzystać potencjał jej naturalnych właściwości przeciwutleniających i przeciwpodrażnieniowych. To jeden z najważniejszych składników Even Better Clinical™ Radical Dark Spot Corrector + Interrupter - formuły, która ogranicza przebarwienia, plamy oraz blizny potrądzikowe, zapobiegając ich powstawaniu.

Warto wiedzieć
Samuraje mieli w zwyczaju pić zieloną herbatę Gyokuro przed bitwą z uwagi na kojącą nerwy substancję - teaninę - oraz pobudzający zastrzyk kofeiny. To znany od wieków eliksir urody, którego imponująca moc zyskała na wartości w czasach współczesnych.

Więcej kluczowych składników

Ask an Expert

Formuła Clinique: wydajność, bezpieczeństwo, nauka

Marka Clinique została wprowadzona w 1968 roku jako pierwsza linia kosmetyków stworzona przez dermatologów. Jej celem było dostarczenie skutecznych, bezpiecznych, sprawdzonych klinicznie formuł, aby uzyskać piękną skórę. Unikamy stosowania alergenów, substancji drażniących i składników w sposób, który mógłby potencjalnie uszkodzić Twoją skórę.