Peptides

POZNAJ SKŁADNIK

Peptydy

POZNAJ SKŁADNIK

Peptydy

Opis

Overview

Potrzeby skóry
· linie i zmarszczki
· utrata jędrności

Jak będzie opisany w składzie produktu
Acetyl hexapeptide, acetyl octapeptide, palmitoyl oligopeptide, palmitoyl tetrapeptide, palmitoyl hexapeptide lub inne.

Dlaczego skóra potrzebuje tego składnika
Peptydy to aminokwasy, które zwiększają poziom produkcji naturalnego kolagenu i elastyny, mają one fundamentalne znaczenie dla skóry o młodzieńczym wyglądzie. Działa wzmacniająco na matrycę skórną, wygładza linie i zmarszczki oraz czyni skórę jędrniejszą, bardziej sprężystą i napiętą.

Okiem badaczy z laboratoriów Clinique
Do naprawy linii i zmarszczek nie wystarczy jeden składnik o cudownych właściwościach. Uwolnienie pełni mocy odmładzania wymaga od nas połączenia peptydów z innymi "magicznymi" substancjami. Jeden z naszych najbardziej pożądanych produktów: Clinique Smart Custom-Repair Serum - łączy acetylo heksapeptyd-8 z białkiem serwatki, kwasem salicylowym, kwasem hialuronowym i witaminą C znacząco wygładzając, podnosząc i rozjaśniając skórę.

A co na to dermatolog
“Tworząc kolejne innowacyjne formuły nieustannie poszukujemy nowych peptydów, które odgrywają kluczową rolę z punktu widzenia zwiększania poziomu produkcji naturalnego kolagenu i elastyny. Te białka wygładzają, napinają skórę i wypełniają powstające na jej powierzchni drobne linie" - wyjaśnia Dr Tom Mammone, Vice President, Skin Physiology and Pharmacology.

Więcej kluczowych składników

Ask an Expert

Formuła Clinique: wydajność, bezpieczeństwo, nauka

Marka Clinique została wprowadzona w 1968 roku jako pierwsza linia kosmetyków stworzona przez dermatologów. Jej celem było dostarczenie skutecznych, bezpiecznych, sprawdzonych klinicznie formuł, aby uzyskać piękną skórę. Unikamy stosowania alergenów, substancji drażniących i składników w sposób, który mógłby potencjalnie uszkodzić Twoją skórę.