Activated Aloe Water

POZNAJ SKŁADNIK

Aloe Vera

POZNAJ SKŁADNIK

Aloe Vera

Opis

Overview

Potrzeby skóry
· Przesuszenie
· Ziemisty odcień
· Odwodnienie

Jak będzie opisany w składzie produktu
Aloe Barbadensis Leaf Water, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Polysaccharides

Dlaczego skóra potrzebuje tego składnika
Aloes działa korzystnie na każdy rodzaj skóry. Słynie z właściwości kojących oraz zdolności do zatrzymywania cząsteczek wody, a, jak wszyscy wiemy, dobrze nawilżona skóra jest sprężysta i pełna blasku.

Okiem badaczy z laboratoriów Clinique
Nasi badacze czerpią z nawilżającej mocy aloesu na wiele różnych sposobów. Jednym z kluczowych składników na bazie aloesu jest aktywowana woda aloesowa. Czysta woda zostaje nasycona ekstraktem z liści aloesu, a następnie naładowana kationami i anionami, dzięki czemu skóra skuteczniej przyciąga cząsteczki wody. Dla zintensyfikowania efektu nawilżania woda aloesowa często łączona jest z innymi superskutecznymi substancjami nawilżającymi takimi jak kwas hialuronowy. Moisture Surge Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate błyskawicznie koi delikatną skórę pod oczami wypełniającym zmarszczki nawilżaniem.

A co na to dermatolog?
„Aktywowana woda aloesowa niezwykle skutecznie zatrzymuje w skórze maksimum wilgoci" - wyjaśnia Dr Sueng Hoon Kang, specjalista od dermatologii z Seulu w Korei Południowej.

Więcej kluczowych składników

Ask an Expert

Formuła Clinique: wydajność, bezpieczeństwo, nauka

Marka Clinique została wprowadzona w 1968 roku jako pierwsza linia kosmetyków stworzona przez dermatologów. Jej celem było dostarczenie skutecznych, bezpiecznych, sprawdzonych klinicznie formuł, aby uzyskać piękną skórę. Unikamy stosowania alergenów, substancji drażniących i składników w sposób, który mógłby potencjalnie uszkodzić Twoją skórę.