POZNAJ SKŁADNIK

POZNAJ SKŁADNIK

Kwasy alfa-hydroksylowe

POZNAJ SKŁADNIK

Kwasy alfa-hydroksylowe

Opis

Overview

Potrzeby skóry
· przesuszenie
· szorstkość

Jak będzie opisany w składzie produktu
Lactic Acid
Glycolic Acid

Dlaczego skóra potrzebuje tego składnika
Kwasy alfa-hydroksylowe, w tym kwas mlekowy i glikolowy, złuszczają martwe komórki z powierzchni skóry, rozjaśniając ziemistą cerę, wygładzając szorstką skórę oraz zwężając rozszerzone pory. Ich regularne stosowanie rozpromienia cerę i wyrównuje jej teksturę.

Okiem badaczy z laboratoriów Clinique
Zaawansowane formuły, takie jak Clinique iD™ Wkład z Aktywnym Koncentratem - Widoczne pory i niedoskonałości, łagodnie usuwają zrogowaciałe komórki z powierzchni skóry, odsłaniając pod nimi świeżą, gładką i zdrową cerę.

Warto wiedzieć
Jeśli masz jakiekolwiek obawy odnośnie reakcji Twojej skóry na kwasy AHA, zacznij od stosowania ich co drugi dzień, a w razie pomyślnego efektu przejdź do ich codziennego stosowania.

Bestsellery zawierające kwasy alfa-hydroksylowe

Więcej kluczowych składników

Ask an Expert

Formuła Clinique: wydajność, bezpieczeństwo, nauka

Marka Clinique została wprowadzona w 1968 roku jako pierwsza linia kosmetyków stworzona przez dermatologów. Jej celem było dostarczenie skutecznych, bezpiecznych, sprawdzonych klinicznie formuł, aby uzyskać piękną skórę. Unikamy stosowania alergenów, substancji drażniących i składników w sposób, który mógłby potencjalnie uszkodzić Twoją skórę.