Kwas Hialuronowy

POZNAJ SKŁADNIK

Kwas Hialuronowy

POZNAJ SKŁADNIK

Kwas Hialuronowy

Opis

Overview

Potrzeby skóry
· utrata wilgoci
· ziemista cera
· linie i zmarszczki

Jak będzie opisany w składzie produktu
Sodium Hyaluronate

Dlaczego skóra potrzebuje tego składnika
Ta obdarzona potężnymi właściwościami substancja nawilżająca przywraca skórze wilgoć i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Z wiekiem tracimy zapasy kwasu hialuronowego w naszej skórze. Jego przywrócenie pomaga skórze odzyskać jędrność, świeżość i zdrowie.

Okiem badaczy z laboratoriów Clinique
Popularna formuła Moisture Surge™ 100H Auto-Replenishing Hydrator zawiera kwas hialuronowy, który wnika w warstwy Twojej skóry. Badania kliniczne dowodzą, że działają one na skórę nieprzerwanie przez 100 godzin, nawet po umyciu twarzy.

A co na to dermatolog
“Kwas hialuronowy to substancja, bez której żadna skóra nie może się obejść" - wyjaśnia nowojorska dermatolog - Dr Michelle Henry. “Nasyca skórę nawilżaniem i znacząco ogranicza drobne linie i zmarszczki."

Więcej kluczowych składników

Ask an Expert

Formuła Clinique: wydajność, bezpieczeństwo, nauka

Marka Clinique została wprowadzona w 1968 roku jako pierwsza linia kosmetyków stworzona przez dermatologów. Jej celem było dostarczenie skutecznych, bezpiecznych, sprawdzonych klinicznie formuł, aby uzyskać piękną skórę. Unikamy stosowania alergenów, substancji drażniących i składników w sposób, który mógłby potencjalnie uszkodzić Twoją skórę.