Cica

POZNAJ SKŁADNIK

Cica (wąkrotka azjatycka)

POZNAJ SKŁADNIK

Cica (wąkrotka azjatycka)

Opis

Overview

Potrzeby skóry
· podrażnienie i zaczerwienienie
· przesuszenie i utrata wilgoci

Jak będzie opisany w składzie produktu
Centella Asiatica

Dlaczego skóra potrzebuje tego składnika
Jeśli posiadasz delikatną, przesuszoną, wrażliwą, zaczerwienioną skórę podatną na podrażnienia odczuwasz świąd lub pieczenie - cica pomoże złagodzić stan Twojej skóry. Znana również pod łacińską nazwą Centella Asiatica roślina jest bogata w kwasy tłuszczowe, witaminy i aminokwasy. Z uwagi na właściwości lecznicze i kojące od stuleci stosowana jest w tradycyjnej medycynie chińskiej jako lek na zaczerwienienia i stany zapalne.

Okiem badaczy z laboratoriów Clinique
Skóra bardzo sucha to skóra zniszczona, co oznacza, że wymaga nie tylko ukojenia, lecz również naprawy. Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator to moc cica połączona z właściwościami lipidów, kwasu hialuronowego oraz aktywowanej wody aloesowej działająca w służbie naprawy, wzmocnienia Twojej skóry i przywrócenia jej równowagi. Efekt? Nawilżona, ochroniona a w konsekwencji zdrowsza i piękniejsza skóra.

Warto wiedzieć
Cica zwana jest również tygrysią trawą, ponieważ tygrysy tarzają się w niej, by zagoić rany.

Więcej kluczowych składników

Ask an Expert

Formuła Clinique: wydajność, bezpieczeństwo, nauka

Marka Clinique została wprowadzona w 1968 roku jako pierwsza linia kosmetyków stworzona przez dermatologów. Jej celem było dostarczenie skutecznych, bezpiecznych, sprawdzonych klinicznie formuł, aby uzyskać piękną skórę. Unikamy stosowania alergenów, substancji drażniących i składników w sposób, który mógłby potencjalnie uszkodzić Twoją skórę.