Wysyłka i dostawa

KOSZTY I OPCJE DOSTAWY

ZAMÓWIENIA OD 269 zł DOSTARCZAMY BEZPŁATNIE.

Dostawa kurierem pod wskazany adres

Czas dostawy: 3-4 dni robocze od złożenia zamówienia.


Koszt:

Zamówienia poniżej 269 zł: 19.90 zł

Zamówienia od 269 zł: 0,00 zł (dostawa bezpłatna)


ZASADY I OGRANICZENIA W DOSTAWIE

Każde zamówienie zostanie dostarczone zgodnie z opcją dostawy wybraną w trakcie procesu składania zamówienia.


Zamówienia są realizowane i dostarczane jedynie w dni robocze (od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni wolnych od pracy, sobót i niedziel). Do realizacji zamówień złożonych w sobotę, niedzielę lub dzień ustawowo wolny od pracy przystąpimy następnego dnia roboczego.

Nie jesteśmy w stanie realizować zamówień na adres skrytki pocztowej lub adres poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Wspomniane powyżej terminy realizacji dostawy są orientacyjne. Zamówienia mogą być realizowane w jednej lub wielu dostawach.

Podczas przyjmowania dostawy prosimy o dokładne sprawdzenie paczki. Do zamówienia dołączone są odpowiednie dokumenty, które umożliwią Państwu zwrot lub reklamację.

W przypadku gdy kurier nie zastanie odbiorcy zamówienia lub osoby upoważnionej do jego odebrania pod wskazanym adresem, w skrzynce pocztowej zostanie pozostawione awizo z informacjami na temat możliwości odebrania przesyłki.

Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone pod wskazany przez Zamawiającego adres. Nie ponosimy odpowiedzialności za podanie przez Zamawiającego w procesie zakupu niepoprawnych danych adresowych.