Wysyłka i dostawa

 

KOSZTY I OPCJE DOSTAWY

ZAMÓWIENIA OD 119,00 ZŁ DOSTARCZAMY BEZPŁATNIE.

Opcja 1: dostawa kurierem pod wskazany adres
Czas dostawy: 3-4 dni robocze od złożenia zamówienia.

Koszt:
Zamówienia poniżej 119,00 zł: 9,90 zł
Zamówienia od 119,00 zł: 0,00 zł (dostawa bezpłatna)

Opcja 2: Click and Collect - dostawa kurierem do punktu odbioru UPS (UPS Access Point™)
Czas dostawy: 3-4 dni robocze od złożenia zamówienia.*
Koszt:
Zamówienia poniżej 119,00 zł: 9,90 zł
Zamówienia od 119,00 zł: 0,00 zł (dostawa bezpłatna) bezpłatna).

* otrzymasz wiadomość e-mail w momencie, kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie punkcie odbioru UPS (UPS Access Point™).

 

ZASADY I OGRANICZENIA W DOSTAWIE

Każde zamówienie zostanie dostarczone zgodnie z opcją dostawy wybraną w trakcie procesu składania zamówienia.

Opcja 1: dostawa kurierem pod wskazany adres.
Zamówienie zostanie dostarczone za pośrednictwem kuriera UPS pod wskazany przez klienta w zamówieniu adres. Czas dostawy: 3-4 dni robocze od złożenia zamówienia.

Koszt dostawy w opcji 1:
Zamówienia poniżej 119,00 zł: 9,90 zł
Zamówienia od 119,00 zł: 0,00 zł (dostawa bezpłatna)

Opcja 2: Click and Collect - dostawa kurierem do punktu odbioru UPS (UPS Access Point™)
Zamówienie zostanie dostarczone za pośrednictwem kuriera UPS do wybranego przez klienta, podczas składania zamówienia, punktu odbioru UPS (UPS Access Point™). Czas dostawy: 3-4 dni robocze od złożenia zamówienia.

Klient otrzyma wiadomość e-mail w momencie dostarczenia zamówienia do punktu odbioru UPS (UPS Access Point™).

Koszt:
Zamówienia poniżej 119,00 zł: 9,90 zł
Zamówienia od 119,00 zł: 0,00 zł (dostawa bezpłatna)

Aby odebrać zamówienie z punktu odbioru (UPS Access Point™) prosimy mieć przy sobie:

• dokument tożsamości ze zdjęciem: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub książeczkę wojskową

LUB

• inny dokument tożsamości ze zdjęciem zawierający pełne imię i nazwisko (np. rachunek za korzystanie z mediów / rachunek telefoniczny, potwierdzenie zapłaty lokalnego podatku, lista płac lub wyciąg bankowy).

Jeżeli inna osoba będzie obierała paczkę w Państwa imieniu, osoba ta zostanie poproszona o przedstawienie 2 dokumentów tożsamości: Państwa jak i swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

W celu potwierdzenia odbioru zamówienia zostaną Państwo poproszeni o złożenie podpisu.

W 3-cim i 7-mym dniu po dokonaniu dostawy otrzymają Państwo wiadomość e-mail przypominającą o dokonaniu odbioru zamówienia w przypadku, jeśli zamówienie nie zostało jeszcze odebrane. Zamówienie zostanie odesłane z powrotem do nas jeśli nie zostanie odebrane w ciągu 10 dni.

 

Zamówienia są realizowane i dostarczane jedynie w dni robocze (od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni wolnych od pracy, sobót i niedziel). Do realizacji zamówień złożonych w sobotę, niedzielę lub dzień ustawowo wolny od pracy przystąpimy następnego dnia roboczego.

Nie jesteśmy w stanie realizować zamówień na adres skrytki pocztowej lub adres poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 

Wspomniane powyżej terminy realizacji dostawy są orientacyjne. Zamówienia mogą być realizowane w jednej lub wielu dostawach.

Podczas przyjmowania dostawy prosimy o dokładne sprawdzenie paczki. Do zamówienia dołączone są odpowiednie dokumenty, które umożliwią Państwu zwrot lub reklamację.

W przypadku gdy kurier nie zastanie odbiorcy zamówienia lub osoby upoważnionej do jego odebrania pod wskazanym adresem, w skrzynce pocztowej zostanie pozostawione awizo z informacjami na temat możliwości odebrania przesyłki.

W trosce o to, aby zamówione towary dotarły do Państwa w jak najlepszym stanie, firma kurierska nie zostawia przesyłek w grzecznościowo uzgodnionych miejscach.

Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone pod wskazany przez Zamawiającego adres lub do wskazanego przez niego punktu odbioru UPS (UPS Access Point™). Nie ponosimy odpowiedzialności za podanie przez Zamawiającego w procesie zakupu niepoprawnych danych adresowych.